John Wick 1 1080P 7.2

John Wick 1

John Wick

John Wick 1 Film Özeti: Geçmişte rus mafyasına çalışan John Wick, hayatına güzel bir kadının girmesiyle aşık olmuştur. Eskiden yaptığı tüm işleri geride bırakıp sevgilisiyle evlenmek için rus mafyasının tek şartı vardır. Ona imkansız bir görev verirler ve görevi yerine getirmesi durumunda artık özgür bir insan olacaktır. Görevi zorda olsa yerine getiren John Wick sevgilisiyle evlenmiş güzel bir birliktelikleri vardır. Fakat günün birinde sevgilisi çaresiz bir hastalığa yakalanır ve felç geçirir. John Wick yine hayatına bitkisel hayatta ki karısına bakarak ve ondan kalan köpeğine bakarak geçirir. Günün birinde John Wick Amerikan arabasıyla şehirde turlarken bir rus mafyasının oğluyla diyaloğa girer ve genç adam John Wick'in arabasını satın almak ister fakat John Wick rus elemanı red eder. O genç adam eski Rus patronunun oğludur ve John Wick'in evini basıp ölümüne dövüp arabasını çalıp karısından kalan köpeğin kafasını ezerler. Sadece elinde bir kalem ile 10 kişiyi öldürebilen John Wick intikam için yeniden toparlanır.

John Wick Filmi Neden İzlenmeli • John Wick filmi şu ana kadar üç seriden oluşan bol aksiyonlu geçen ve kan serpintisiyle bütünleşmiş bir film olarak bilinmekte.


 • Yeni bir neslin yeni bir soluk alma hali olarak nitelendirilen film neden izlenmeli hemen söyleyelim. Filmde gereksiz sahnelere yer verilmemiş bol bir aksiyon şöleni izleyeceğiz.


 • Bir insanın canı gönülden bağlı olduğu bir canlı için neler yapabileceğini görüyoruz.

 • Tür: Aksiyon , Gerilim Etiketler: Web Sitesi: http://www.johnwickthemovie.com/
  Seri Filmler
  Benzer Filmler
  Yorum Alanı
  yeni diziler mi keşfetmek istiyorsun? günden güne yenilenen dizi arvişimize göz atabilir. yeni diziler keşfedebilirsin.