SON EKLENENLER HABERLER
Şimdiye Kadar Çekilmiş En Yüksek Bütçeli 10 Hollywood Filmini sizler için analiz ettik. Dünya'nın en yüksek gelirli filmleri hangileri diyorsanız aşağıda yer alıyor.
  •   129
  •   0
2020 Yılında Çıkan En İyi Yerli Filmleri sizler için analiz ederek yerli film seyircilerini tek çatı altında toplamaya karar verdik. Sizlerde Türkiye'de yapılmış emek verilmiş yerli filmleri izlemek istiyorsanız film haberleri, bloglarımızı takip edebilirsiniz.
  •   173
  •   0
Godzilla vs. Kong 2020 Filmi
  18 Temmuz 2020

Godzilla vs. Kong 2020 Filmi

Godzilla vs. Kong Film Haberleri: Godzilla vs. Kong filmin bilgileri, konusu, oyuncuları ve gişe bilgileri sizlerle. İki dev karşı karşıya geldiğinde onları durdurabilecek hiç bir güç yoktur. Godzilla dişleri keskin ve çok büyük bir dinazordur. Kong ise efsanevi güce sahip kaslı bir gorildir. Yakında filmi çıkacak olan Godzilla vs. Kong sizlerle buluşuyor.

Vizyon Tarihi: 20 Kasım 2020
Tür: Bilim Kurgu , Aksiyon , Gerilim , Macera
Senarist: Max Borenstein , Lindsey Beer
Yönetmen: Adam Wingard
Yapımı: 2020 - ABD
Oyuncular: Millie Bobby Brown, Ziyi Zhang, Danai Gurira, Kyle Chandler, Julian Dennison
  •   283
  •   2
Dumlupınar Sonsuza Kadar Film Haberleri: Çanakkalenin kanlı sularına gömülen “Dumlupınar Denizaltısı”nın hikayesini konu ediyor. Hayatlarını feda eden 81 kişilik mürettebatın hayatını kaybettiği facia, 3 Nisan'ı 4 Nisan'a bağlayan gece Dumlupınar Denizaltısı”nın Çanakkale Boğazı Nara Burnu açıklarında, Naboland adlı bir İsveç yük gemisiyle çarpışması sonucu gerçekleşti. “Dumlupınar Denizaltısı”nın hüzünlü hikâyesinin anlatıldığı filmin yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak oturuyor.

Vizyon Tarihi: 29 Ekim 2020
Tür: Dram
Senarist: Seda Demirtaş
Yönetmen: Ömer Faruk Sorak
Yapımı: 2020 - Türkiye
Oyuncular: &
  •   254
  •   0
Mulan 2020 Filmi
  13 Nisan 2020

Mulan 2020 Filmi

Mulan Film Haberleri: Mulan filmin bilgileri, konusu, oyuncuları ve gişe bilgileri sizlerle. Mulan Çinli genç bir kadının hasta babasının yerine onun görevini yerine getirmek için erkek kılığına girerek İmparatorluk Ordusu’na katılmasını ve kimsenin hayal edemeyeceği kadar başarılı olup bir efsane haline gelişini anlatıyor.

Vizyon Tarihi: 17 Nisan 2020
Tür: Aile , Dram , Macera
Senarist: Lauren Hynek , Elizabeth Martin
Yönetmen: Niki Caro
Yapımı: 2020 - ABD
Oyuncular: Yifei Liu, Jet Li, Donnie Yen, Gong Li, Jason Scoot Le
Filmilla Turkiye Youtube Kanalımıza Abone Olup Sitemizi Desteklemek İçin TIKLAYIN!
  •   471
  •   0
SON EKLENEN HABERLER
yeni diziler mi keşfetmek istiyorsun? günden güne yenilenen dizi arvişimize göz atabilir. yeni diziler keşfedebilirsin.