6 Underground 1080P 6.3

6 Underground

6 Underground

6 Underground Film Özeti: Hayatlarını çoktan kazanmış ve milyarderlerin yaşabileceği tüm hayatı görüp yaşamış 6 kafadar milyarder arkadaş, yaşadıkları kentlerde ki suç olaylarından artık çok sıkılmışlardır. Kentlerini sırf içlerinde iyilik olması sebebiyle bir takım hayat zevklerinden vazgeçmiş ve insanlık için çalışmaya yemin etmişlerdir. Kendilerini ölü olarak gösteren ekip uluslararası bir ekip kurarak hayat kurtarmaya başlarlar. Transformers gibi filmlerin yönetmeni olan Michael Bay'ın ilk dijital işide hayırlı olsun diyoruz. Filmilla ailesine iyi seyirler dileriz.
Tür: Aksiyon , Gerilim , Komedi Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/81001887
Benzer Filmler
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Can 25 Temmuz 2020 08:03:45

  Sitenizi yeni keşfettim umarım daha iyi yerlere gelirsiniz teşekkür etmek için yorum yapma gereği duydum.Gerçekten siteniz harika,bu arada naparsam yapayım kayıt olamıyorum sebebi ise captcha kodu gözükmüyor diyebilirsiniz ad block kullanıyorsanız olabilir evet bende ondan sandım bütün adblockları kapattım öyle denedim olmadı,gizli sekmede denedim olmadı,farklı tarayacılarda denedim olmadı bir türlü kod gözükmüyor yardımcı olur musunuz.İyi günler kolay gelsin.

  • avatar
     filmilla 26 Temmuz 2020 00:13:52

   Merhaba sitemiz güncellenecektir çok fazla üye olma talebi var üyelere özel profiller hazırlıyorum o sebeple pasif hale düşürdük. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz yakında büyük bir aile olacağız.

yeni diziler mi keşfetmek istiyorsun? günden güne yenilenen dizi arvişimize göz atabilir. yeni diziler keşfedebilirsin.